Најновије

Дан јабуке

Датум: 28. Oktobar 2023 19:56 Категорија: Новости

Ученици петог и седмог разреда са наставницом биологије Мелитом Костов, а заједно са млађим разредима су обележили ,,Дан јабуке".

Дан јабуке

Датум: 28. Oktobar 2023 19:52 Категорија: Новости

Дан јабука се обележава сваке године 20. октобра, почевши од 1990. што додатно наглашава важност краљице међу воћем.

Дан хлеба

Датум: 27. Oktobar 2023 22:38 Категорија: Новости

,,Хлеб је симбол гостопримства, основа вечере и свакодневне трпезе.

,,У туђим ципелама” - млађи разреди

Датум: 27. Oktobar 2023 22:21 Категорија: Новости

У оквиру активности ,,У туђим ципелама” ученик трећег разреда Андреј Крстичић заменио је улогу са својом учитељицом.

,,У туђим ципелама” - старији разреди

Датум: 27. Oktobar 2023 22:12 Категорија: Новости

У оквиру активности ,,У туђим ципелама”, ученице седмог разреда Андријана Матић и Сара Јовановић замениле су улогу са својом наставницом географије.

Посета цркви ,,Света Тројица”

Датум: 27. Oktobar 2023 22:01 Категорија: Новости

Ученици нижих разреда матичне школе су, у току Дечије недеље, били у цркви ,,Света Тројица" у Рогачи на часу верске наставе. Ђаци су учили и сазнали нове ствари о својој вери где су усвојили знања о хришћанству.

Европски дан језика

Датум: 27. Oktobar 2023 21:43 Категорија: Новости

На часу енглеског језика, ученици млађих разреда у издвојеном одељењу Дрлупи обележили су Европски дан језика кроз разне активности.

Основи прве помоћи

Датум: 09. Oktobar 2023 14:49 Категорија: Новости

У сарадњи са Црвеним крстом ученици од петог до осмог разреда похађали су обуку ,,Основи прве помоћи”.

Дечија права

Датум: 09. Oktobar 2023 14:46 Категорија: Новости

Поводом обележавања Дечје недеље ученици 5. разреда су на ЧОС-у са разредним старешином говорили о основним дечијим правима и упознали се са Конвенцијом о правима детета.

,,Другарство вреди више и од сунца и од кише”

Датум: 09. Oktobar 2023 14:39 Категорија: Новости

Ученици 5. разреда су у оквиру часова медијске писмености и ЧОС-а обележили Дечју недељу подсећајући нас све на важност другарства које су представили као јабуке.