Најновије

,,Јесен у знаку књиге"

Датум: 17. Decembar 2023 09:59 Категорија: Новости

Ученици седмог разреда су, у сарадњи са наставницом српског језика Катарином Петровић и библиотекарком школе Јовком Дивац, приредили изложбу посвећену књизи и читању.

,,Светски дан борбе против сиде - 1. децембар."

Датум: 17. Decembar 2023 09:55 Категорија: Новости

Ученици седмог и осмог разреда са наставницом биологије Мелитом Костов обележили су ,,Светски дан борбе против сиде - 1. децембар."

Ваведење Пресвеете Богородице

Датум: 17. Decembar 2023 09:48 Категорија: Новости

Српска црква и њени верници славе 4. децембра празник Ваведење Пресвете Богородице. Ђаци из издвојеног одељења Сибница су присуствовали литургији.

Играчке од рециклираног материјала

Датум: 17. Decembar 2023 09:46 Категорија: Новости

На часу енглеског језика ученици трећег разреда су направили играчке од рециклираног материјала - чарапа, дугмића, картона и пластичних флаша.
Može biti slika sljedećeg: 8 ljudi

Цркве и манастири-Андреј Крстичић

Датум: 17. Decembar 2023 09:45 Категорија: Новости

Ученик Андреј Крстичић је на часу верске наставе представио цркве и манастире које је посетио са породицом на Косову и Метохији и Грчкој. Ученици су га пажљиво слушали. На крају излагања ученици су имали прилику да разгледају фотографије постављене на паноу.

Јеванђеља

Датум: 17. Decembar 2023 09:40 Категорија: Новости

Сајам спорта

Датум: 17. Decembar 2023 09:36 Категорија: Новости

Ученици 3. и 4. разреда су учествовали на 11. Сајму спорта у Сопоту у организацији Спортског савеза Београда, Градске општине Сопот и Спортског савеза Сопота, а под покровитељством Града Београда - Секретаријата за спорт и омладину.

Вук Стефановић Караџић

Датум: 17. Decembar 2023 09:28 Категорија: Новости

Пиши као што говориш, читај како је записано", је принцип који је од памтивека следио Вук Стефановић Караџић и пренео га на нас.

Тематски дан - Јесен

Датум: 29. Oktobar 2023 10:41 Категорија: Новости

Када лето спакује кофере своје
и крене на далеки пут,
јесен покаже нове боје,
у госте нам стиже,
носећи капут жут.
Јесен је једно слатко доба,
у којем се свашта проба.

,,Фестивал Миња Субота” - такмичење у соло певању

Датум: 29. Oktobar 2023 10:23 Категорија: Новости

У част једног од наших најзначајних стваралаца за децу одржан је други по реду Фестивал „Миња Субота".

На општинском такмичењу, одржаном у галерији Центра за културу у Сопоту у 3. категорији соло певача, ученица наше школе Искра Кричка се пласирала на градско такмичење у Београду. На градском такмичењу Искра је остварила запажен резултат и освојила 95 поена. Све честитке на постигнутим резултатима наставници музичке културе Анжели Недељковић и ученици Искри!