Најновије

,Понуда за јавну набавку добара- Ново путничко возило,

Датум: 07. Februar 2019 21:10 Категорија: Новости

ПОЗИВ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПОНУДА
у поступку јавне набавке мале вредности добара
Ново путничко возило

Датум: 05. Februar 2019 09:47 Категорија: Новости

02.02.2019. год. у нашој школи одржан је семинар " Индивидуални образовни планови - како их правити и примењивати у пракси" чији су реализатори Љиљана Дошен -психолог и Мирјана Лазор - педагог. Поред запослених у нашој школи семинару су приствовали и колеге из ОШ " Јелица Миловановић " и ОШ " Цана Марјановић "
Захваљујемо се свима на сарадњи.

Свети Сава

Датум: 30. Januar 2019 18:12 Категорија: Новости

У недељу, 27.01.2019. године, у ОШ "Јанко Катић" обележена је школска слава - Свети Сава. Школска слава је обележена, како у матичној школи, тако и у издвојеним одељењима.

Новогодишњи базар

Датум: 30. Januar 2019 17:33 Категорија: Новости

Ученици ИО Дрлупа су, у оквиру тематске недеље "Празници нам стижу" спремали новогодишње медењаке. Продаја је реализована 28.12.2018. године, испред Јавног комуналног предузећа у Сопоту од 10.30. У духу Нове године, ученици су и заиграли. Након тога, били смо гости у ОШ "Јелица Миловановић", где смо наставили нашу продају новогодишњих медењака.
Захваљујемо се ЈКП Сопот и ОШ "Јелици Миловановић" на сарадњи.
Учитељице: Јасмина Аћимовић, Милена Ковачевић

Новогодишња приредба и маскенбал

Датум: 30. Januar 2019 17:04 Категорија: Новости

Ученици ИО Дрлупа и Дучина спремили су новогодишњу приредбу. Након приредбе, био је организован маскенбал.
Учитељице: Јасмина Аћимовић, Милена Ковачевић, Невена Милановић, Милена Шеган

Представа

Датум: 23. Januar 2019 13:48 Категорија: Новости

За ученике млађих разреда одржана је представа " Шумска заврзлама" у сарадњи са Центром за културу и драмском радионицом.

Новогодишња радионица

Датум: 29. Decembar 2018 22:11 Категорија: Новости

У ишчекивању предстојећих празника, у ИО Дрлупа и Дучина, организована новогодишња радионица са родитељима.

Obaveštenje o zaključenim ugovorima

Датум: 05. Decembar 2018 23:09 Категорија: Новости

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е О ЗАКЉУЧЕНИМ УГОВОРИМА

Tradicija

Датум: 27. Novembar 2018 10:25 Категорија: Новости

Učenici trećeg razreda posetili lokalni restoran Verona u Rogači u okviru izbornog predmeta Narodna tradicija koji učenici pohađaju tokom ove školske godine.

Odluka o dodeli ugovora

Датум: 19. Novembar 2018 11:16 Категорија: Новости

Nabavka usluge organizovanja i izvodjenja ekskurzije i nastave u prirodi učenika oš Janko Katić u Rogači