Најновије

Сајам Здраве хране

Датум: 13. Oktobar 2019 20:40 Категорија: Новости

Ученици ИО Дрлупа су учествовали на Сајму здраве хране "Милена Татар" 03. октобра 2019. године.

Европски дан језика

Датум: 26. Septembar 2019 16:49 Категорија: Новости

26. септембра ученици 6/1 одељења обележили су Европски дан језика и тим поводом показали и своја кулинарска умећа. Као прави домаћини направили су српски кајмак, америчке палачинке и традиционални британски доручак. Наставницима, психологу школе и директорки школе представили су своје паное и угостили их својом трпезом.
Наставница енглеског језика
Дринка Иванчевић

Ускршњи базар

Датум: 30. April 2019 07:48 Категорија: Новости

У сусрет празнику ученици ИО Дрлупа, након реализоване радионице са родитељима, 25.04.2019. одржали су ускршњи базар испред Јавног комуналног предузећа у Сопоту.
Захваљујемо се на сарадњи  и подршци родитељима, Јавном комуналном предузећу Сопот, радио " Класу" и председнику општине Живораду Милосављевићу.
Учитељице: Милена Ковачевић и Јасмина Аћимовић

Васкршња радионица

Датум: 27. April 2019 18:21 Категорија: Новости

У ишчекивању предстојећег празника, у ИО Дрлупа организована је васкршња
 радионица са родитељима.

Позив

Датум: 23. April 2019 15:07 Категорија: Новости

Пубертет

Датум: 09. April 2019 13:05 Категорија: Новости

У циљу јачања и проширивању мера које помажу младим људима да заједнички науче да живе здравије и безбедније, очувању репродуктивног здравља и подизању нивоа здравствене културе и образовања ученица основних школа у нашој школи одржано је предавање ученицама VI разреда на тему " Шта мораш знати о пубертету". Предавање је одржано у сарадњи са DNA GLOBAL GROUP у оквиру школског програма "Always - Едукативни школски програм о пубертету".

Такмичење

Датум: 09. April 2019 12:45 Категорија: Новости

Ученик V разреда Јован Белевски освојио је 1. место на општинском такмичењу рецитатора и представљао школу на градском такмичењу песмом "Она је крива" Драгомир Ђорђевић.
Све похвале и честитке Јовану на постигнутим резултатима!
Станица Илић, наставник српског језика

Међународни дан жена

Датум: 05. April 2019 08:56 Категорија: Новости

8. марта у ИО Дучина и ИО Дрлупа одржане приредбе посвећене мајкама поводом Међународног дана жена.
Учитељице: Невена Милановић, Милена Шеган, Милена Ковачевић, Јасмина Аћимовић

Датум: 21. Februar 2019 21:38 Категорија: Новости

21.02.2019. у нашој школи одржан je семинар " Примена индивидуализоване, програмиране, проблемске и егземларне наставе" кроз употребу интерактивне табле и Mozabook софтвера. Обуку је одржао Бојан Грујић, педагог, директор " Школе креативних вештина ".

Продужен распуст

Датум: 15. Februar 2019 18:05 Категорија: Новости

Због смањења ризика и изложености ђака вирусу грипа, по препоруци Владе Републике Србије, продужен је распуст до 24.02.2019. Први наставни дан је 25.02.2019. године.
Јелена Поповић, директор