Најновије

Читам, па шта?

Датум: 16. April 2020 11:19 Категорија: Новости

Ученице седмог разреда Ана Милинковић и Ивана Јарановић учествовале су на конкурсу " Читам, па шта ? " и пласирале су се у други круг такмичења.
Ученице су за Општинско такмичење биле у обавези да прочитају по три књиге, предвиђене од стране жирија Библиотеке града Београда и прикажу приказе датих наслова.
Циљ овог такмичења јесте промовисање културе читања и развијање критичко - уметничког односа према књизи. Ученице ће и даље вредно радити, читати нове наслове.
Поносни смо што још увек има љубитеља књижевности и што их има баш у нашој школи.
Разредни старешина: Снежана Николић

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА

Датум: 31. Mart 2020 21:37 Категорија: Новости

Поштовани родитељи!

Сагласно члану 55. Закона о основном образовању и васпитању (''Сл. гласник РС” бр. 55/2013, 101/2017, 27/2018, 10/2019) у први разред се уписују ученици рођени у периоду од 01.03.2013. године  до 28.02.2014 године. Упис у први разред почиње од 01.04.2020. године.

Према упутству Министарства просвете, науке и технолошког развоја обавештавамо Вас о могућности електронског ИСКАЗИВАЊА ЗАИНТЕРЕСОВАНОСТИ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД за наредну школску 2020-2021 годину.

Важно обавештење

Датум: 17. Mart 2020 11:53 Категорија: Новости

У циљу остваривања права ученика на образовање, у Министарству просвете, науке и технилошког развоја припремљен је оперативни план за наставак рада школа у отежаним условима. На овом веб-сајту (https://rasporednastave.gov.rs/) сву подршку могу добити ученици, наставници и родитељи у превазилажењу тренутне кризне ситуације. Овде вас очекују правовремене информације о распореду емитовања образовних садржаја и другим релевантним иницијативама које доприносе остваривању предвиђених исхода наставе и учења.

ВАЖНО Обавештење за родитеље-настава на даљину

Датум: 17. Mart 2020 09:49 Категорија: Новости

Поштовани родитељи / старатељи,

У прилогу је обавештење о настави на даљину током ванредног стања које је намењено родитељима/законским заступницима ученика. Молимо Вас  да приложени допис прочитате на линку и поступите у складу са наведеним правилима.

Мере за спречавање ширења инфекције

Датум: 11. Mart 2020 17:28 Категорија: Новости

У циљу превенције и заштите од ширења инфекције, донета су правила којих треба да се придржавају сви ученици и запослени.
Молимо све да пажљиво прочитају следећи допис.

Пројекат "Подршка школи након спољашњег вредновања"

Датум: 24. Februar 2020 17:49 Категорија: Новости

Семинар Искористи час

Датум: 24. Februar 2020 16:56 Категорија: Новости

finansijski izvestaj 2020.

Датум: 18. Januar 2020 13:30 Категорија: Новости

Finansijski izvestaj za 2020. godinu

Хуманитарна приредба

Датум: 30. Decembar 2019 11:23 Категорија: Новости

Ученици наше школе су организовали хуманитарну приредбу за лечење Анђеле Николић.

Књижевни конкурс "Сопот, мој завичај"

Датум: 30. Decembar 2019 10:58 Категорија: Новости

На седмом књижевном конкурсу, који је расписала Градска библиотека "Милован Видаковић" у Сопоту у сарадњи са Градском општином Сопот, на тему "Сопот - мој завичај"  ученик другог разреда Марко Васић освојио је прво место и ученик шестог разреда Јован Белевски освојио је друго место.