Најновије

Сајам здраве хране "Милена Татар"

Датум: 30. Septembar 2021 17:31 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА ШКОЛСКА 2021-2022 ГОДИНА

Датум: 22. Mart 2021 12:21 Категорија: Новости

У  први разред се уписује свако дете које до почетка школске године има најмање шест и по, а највише седам и по година. У школској 2021/22. години, упис у први разред обавезан је за сву децу рођену од 1. марта 2014. до 28. фебруара 2015. године. Упис у први разред почиње од 01.04.2021. године.
Изузетно детету може да се одложи упис у први разред за годину дана, у складу са законом. Дете које има од шест до шест и по година уписује се у први разред након провере спремности за полазак у школу. Након уписа детета у школу, истог дана, психолог школе вршиће испитивање детета.

Ликовни конкурс

Датум: 21. Novembar 2020 19:05 Категорија: Новости

Ученице ИО Сибница учествовале су на ликовном конкурсу "Мој Београд".

Угледни час - Царство животиња

Датум: 07. Novembar 2020 17:11 Категорија: Новости

Царство животиња - очигледно средство Зекан Ушкан.

Тематски дан - Вук Стефановић Караџић

Датум: 07. Novembar 2020 17:04 Категорија: Новости

Осташе нам после Вука, лепа слова и азбука!

Тематски дан - Дан јабуке

Датум: 20. Oktobar 2020 18:31 Категорија: Новости

Ученици наше школе су обележили Светски дан јабуке 20. октобра 2020. године.

Сајам здраве хране "Милена Татар"

Датум: 16. Oktobar 2020 22:17 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Чајанка код Јанка", ученици од првог до четвртог разреда су учествовали на VIII Сајму здраве хране "Милена Татар" у Сопоту.

Дечија недеља - Подељена срећа, два пута је већа!

Датум: 16. Oktobar 2020 21:34 Категорија: Новости

Дан планете Земље

Датум: 22. April 2020 19:27 Категорија: Новости

Поводом обележавања Дана планете Земље ученице Анђела Блажић и Јована Миленковић учествовале су на ликовном конкурсу који организује Центар за еколошко образовање и одрживи развој. Конкур се организује са циљем подизања еколошке свести и значаја очувања животне средине.
Без обзира на број лакова и резултат такмичења поносни смо на наше ученице Јовану и Анђелу и њихов таленат!
Разредни старешина: Снежана Николић

Онлајн тестирање ученика осмог разреда

Датум: 16. April 2020 12:05 Категорија: Новости

Онлајн пробно тестирање ,ученика осмог разреда, ће бити спроведено по следећој динамици:
22. априла 2020. год. - тест из српског језика
23. априла 2020. год. - тест из математике
24. априла 2020. - комбиновани тест
Ученицима ће сваки тест бити доступан 12 сати ( од 8.00 до 20.00 часова ), како би могли да му приступе у време кад технички или други отганизациони или породични услови дозвољавају. Преко платформе mojaucionica.gov.rs и налога који им је проследио разредни старешина, ученик приступа решавању тестова.
Ученик ће на почетку сваког теста бирати језик на којем ради тест.
Сваки ученик ће моћи само једном да приступи решавању теста, које ће бити временски ограничено! То значи да када ученик приступи тесту, мора и да га заврши у року предвиђеном за рад. На почетку теста, ученици ће добити обавештење о дужини трајања тестирања.
Повратну информацију о резултатима теста ученик ће моћи да види након дванаесточасовног истека времена за решавање теста, када ће решења бити доступна, а ученик ће моћи да им приступи и анализира их. Наведено ће бити могуће логовањем на платформу са истим приступним налогом као и решавање тестова.
Анализа задатака сва три теста ће бити емитоване и на каналу РТС 3, у терминима који ће накнадно бити утврђени.
За ученике који немају техничких могућности да раде онлајн тест ( они који не прате наставу онлајн ), школама ће бити на располагању сва три теста у ПДФ формату, на дан комбинованог теста, тј. 24. априла, како би их одштампали и проследили родитељима.