Новогодишњи базар у Сопоту

Датум: 18. Januar 2022 12:26 Категорија: Новости

Ученици наше школе учествовали су на новогодишњем базару у Сопоту.

Ученици млађих разреда су у оквиру секција и ваннаставних активности, од почетка децембра, започели припреме за новогодишњи базар. У радној, креативној и веома инспиративној атмосфери израђивали су честитке, украсе, поклоне и са великим жаром чекали су продајни базар. Сваке године ученици са посебним нестрпљењем и радошћу очекују тај догађај. Базар је одржан у Сопоту, са челницима Градске општине Сопот.

Сваке године са базара одлазимо пуни лепих утисака, задовољни прикупљеним новцем и са широким осмехом на лицу. Једва чекамо следећи базар и прилику, да уз дружење, заједно правимо  нове производе .

Учитељи: Душица Стевновић, Милка Војиновић, Милена Шеган, Александра Ленђеловић, Јасмина Аћимовић, Владан Аћимовић, Милена Ковачевић.