Представа "Веселе чаролије"

Датум: 20. Oktobar 2019 15:11 Категорија: Новости

У петак, 18. октобра 2019. године, у издвојеном одељењу Дучина, су гостовали глумци Драган Филиповић – Фића и Зоран Јовановић – Феникс. Извели су представу едукативног карактера за ученике од првог до четвртог разреда. Поред глумаца, другари домаћини су угостили и другаре из издвојеног одељења Дрлупе, који су заједно уживали у представи. Кроз интерактивни садржај, мађионичар Феникс је уз помоћ својих помоћника (деца из публике) и кловна Фиће, успео да упозна присутне ученике са занимањем мађионичара на један веома духовит начин. Мало је рећи да су деца била одушевљена триковима. Изашли су са осмехом и жељом да поново виде представу, и трикове које желе и сами да науче.
Учитељице: Милена Шеган, Слађана Бранисављевић, Јасмина Аћимовић, Милена Ковачевић