Дечија недеља

Датум: 19. Oktobar 2019 14:04 Категорија: Новости

У понедељак 7.10.2019. године ученицима је прочитана Конвенција о правима детета и вођен је разговор о дечјим правима и обавезама. Ученици су правили пано „Дрво пријатељства“. На школском плочнику су цртали кредама у боји на тему „Имам право“ и писали лепе поруке.
У уторак 8.10.2019. године ученици су размењивали поклоне. Гледали су цртане филмове. У ИО Дрлупа одржана је вајарска радионица.
У среду 9.10.2019. године ученици су се дружили са другарима из Рогаче и Дрлупе. Дан је протекао у смеху и дружењу. Одржан је јесењи крос по разредима.
У четвртак 10.10.2019. године ученици су размењивали књиге. На школском терену су учитељице организовале игре без граница.
У петак 11.10.2019. године је одржана приредба у част ђака првака, која је означила њихов улазак у Дечји савез. Прваци су добили беџеве, добродошлицу и чланску карту за библиотеку.
Учитељи: Милка Војиновић, Душица Стевановић, Владан Аћимовић, Слађана Бранисављевић, Милена Шеган, Јасмина Аћимовић, Милена Ковачевић