Dečija nedelja

Датум: 08. Novembar 2018 12:02 Категорија: Новости

Učenici nižih razreda u Rogači obeližili su dečiju nedelju kroz različite aktivnosti i sadržaje koji ostvaruju dečija prava. Učenici su kroz igru, učenje i druženje upoznali jedni druge. Trudili su se da prihvate drugare koji su drugačiji od njih i da poštuju njihovo pravo na mišljenje i da ga uvažavaju na drugarski način. Ove godine dečija nedelja je obeležena zdravim stilovima života. Učenici su uz pomoć roditelja organizovali doručak za sve učenike gde su doneli proizvode napravljene u kućnoj radinosti. Učitelji su organizovali sportske igre gde se podsticao takmicarski duh i fer igra. Za kraj dečije nedelje organizovana je priredba povodom prijema prvaka u dečiji savez, učenicima su podeljeni bedzevi i članske karte za biblioteku. Učitelji: Milka Vojinović, Tijana Bujagić, Dušica Stevanović i Vladan Aćimović.