Сајам здраве хране "Милена Татар"

Датум: 16. Oktobar 2020 22:17 Категорија: Новости

У оквиру пројекта "Чајанка код Јанка", ученици од првог до четвртог разреда су учествовали на VIII Сајму здраве хране "Милена Татар" у Сопоту.

У сарадњи са градском општином Сопот, ученици су имали тезге на којима су изложили домаће производе. Ученици су заједно са родитељима припремали: зимницу, воће, поврће, лековито биље.. Штанд је био декорисан старим аутентичним стварима и разноврсним сланим и слатким залогајима из бакине и мамине кухиње. Ученици су били у народним ношњама и тиме су привукли велику пажњу посетилаца. Све присутне је насмејала бака Радина са својим занимљивим причама и пошалицама. Било нам је лепо и занимљиво!
Учитељима и ученицима је уручена захвалница.
У емисији "Знање имање" је приказан наш штанд, као и говор учитељица о значају здраве хране код ученика.
Велика захвалност градској општини Сопот и нашим дивним родитељима!
Учитељи: Јасмина Аћимовић, Милена Ковачевић, Сања Каравелић, Душица Стевановић, Владан Аћимовић